Ničím nerušená pravidla
v JZD Čermná

    JZD Čermná je soukromým klubem provozovatele a jeho příznivců. Je založen za účelem propagace jména a díla majitele, rozvoje ducha a jeho sympatizantů, prospěšné činnosti a má neziskový charakter.

    Tento vesnický klub /podle § 2 živnostenského zákona č. 455/1991 Sb./ není charakterizován jako soustavná činnost ani provozován za účelem dosažení zisku a nenaplňuje tak znaky podnikání. Cílem uzavřeného klubu je představit svým členům přední kulturní scénu za vyrovnaných nákladů.
    Členem tohoto klubu se může stát jen ten, kdo podpoří prací klub či zakoupí před vstupem upomínkový předmět JZD Čermná.
    Ctí řád venkova i odpovědnost jedince uvnitř tohoto privátního prostoru.
    Člen vstupem přijímá a plně akceptuje zvláštnosti tohoto privátního prostoru vycházející z nutné podstaty této nekonformity s důrazem především na ekosystém, původní architekturu a nekonformní styl přirozeného bytí.
    Veškeré výtěžky z dobrovolných příspěvků v soukromí klubu jsou určeny na pokrytí organizačních nákladů, propagaci, honoráře účinkujících, výpomoc, údržbu, úklid a rozvoj klubu JZD Čermná.
    Členství je dočasné pro letní sezónu a nezakládá žádná práva ani povinnosti. Člen klubu se od okamžiku přispění na náklady programu stává spolupodílníkem daného večera pořádaného majitelem.
    Veřejnosti není vstup do soukromí klubu povolen. 

Made with ‌

Landing Page Software